İş Başvurusu

Tamtad Konservecilik Sanayi ve Ticaret A.Ş. bünyesinde çalışmak üzere iş başvurusu yapmak isteyen adayların başvurularını, internet sitemizde bulunan İş Başvuru Formunu doldurarak yapması gerekmektedir.

Yapılan başvuruların İnsan Kaynakları Bölümüne ulaşmasından sonra size ait bilgiler, “Tamtad İş Başvurusu Veri Tabanı”na kaydedilmektedir.

Yıl içerisinde oluşabilecek kadro ihtiyaçlarında, öncelikli olarak İş Başvuru Veri Tabanımızda tarama yapılmaktadır. Adaylara ait bilgiler, başvuru yaptıkları tarihten itibaren en az 1 yıl süresince uygun pozisyonlarda değerlendirilmek üzere “Tamtad İş Başvurusu Veri Tabanı”mızda saklı tutulmaktadır.

İş başvurusu yapmak için TIKLAYINIZ.


Staj Başvurusu

Tamtad Konservecilik Sanayi ve Ticaret A.Ş. nin Tire’deki tesislerinde staj yapmak üzere Lisans, Meslek Yüksekokulu, Teknik Lise, Ticaret Lisesi ve Meslek Liselerinde eğitim ve öğrenimine devam edip, mezun olabilmek için zorunlu stajını tamamlamak zorunda olan öğrencilerin staj başvuruları değerlendirmeye alınmaktadır.

5510 Sayılı ve 3308 Sayılı yasalar kapsamında staj yapması zorunlu olan öğrencilerden staj belgesi ve iş kazası ve meslek hastalığı primlerinin staj süresince okulları tarafından yatırılacağına dair belge talep edilmektedir. Staj başlangıç gününde tarafımıza bu belgeleri ibraz edemeyen öğrencilerin stajı başlatılmamakta ve iptal edilmektedir!

Yaz dönemi stajına yönelik olarak her yıl 15 Nisan tarihine kadar sadece internet sitemiz üzerinden yapılan başvurular kabul edilmektedir. Yapılan başvurular, İnsan Kaynakları Bölümü tarafından oluşturulan “Tamtad Staj Başvuru Veri Tabanı”na kaydedilmekte ve bölümlerimizin stajyer talepleri doğrultusunda adayların nitelikleri göz önüne alınarak aday seçme ve değerlendirme süreci tamamlanmaktadır. Başvuru yapan adaylara en geç Mayıs ayının ilk haftasında, e-posta aracılığı ile olumlu ya da olumsuz geribildirimde bulunulmaktadır.

Tamtad Konservecilik Sanayi ve Ticaret A.Ş. nin Tire’deki tesislerinde kış dönemi stajını yapmak isteyen MYO, Teknik Lise, Ticaret Lisesi ve Meslek Lisesi öğrencileri ise Haziran ve Eylül ayları arasında başvuru yapabilmektedir. İnternet sitemiz üzerinden veya bizzat işyerimize gelerek yapılan kış dönemi staj başvuruları, işyerimizdeki bölümlerin stajyer ihtiyaçları göz önüne alınarak değerlendirilmektedir. Değerlendirme süreci sonucunda uygun bulunan öğrenciler ve okulları ile irtibata geçilmektedir.

Staj başvurusu yapmak için TIKLAYINIZ.